Kruciáta oslobodenia človeka
Posolstvo Panny Márie,
Kráľovnej Pokoja:

25. novembra 2021

Počúvajte
Rádio Mária

Dnes je utorok 28. jún 2022 , meniny má Beáta , zajtra bude mať meniny Peter a Pavol, Petra. Blahoželáme!

LITURGICKÝ KALENDÁR:
Liturgické čítania na dnes


25. marec 2008

Vážení sympatizanti, podporovatelia, priatelia,

dnes je 25 marec – Deň počatého dieťaťa. Dnes môžete vyjadriť svoj postoj za úctu k životu každého človeka od počatia nosením bielej stužky. Povzbudzujem vás k noseniu bielej stužky aj počas celého týždňa. Dnes sa uskutočnila tlačová beseda ku Dňu počatého dieťaťa, na ktorej nás podporil aj televízny moderátor Rasťo Žitný. O jej obsahu sa dočítate v tlačovej správe. Pri príležitosti Dňa počatého dieťaťa sme vydali aj nové číslo časopisu Spravodajca o. z. Fórum života. Zasielanie časopisu v tlačenej podobe si môžete zdarma objednať na našej emailovej adrese. Na stránke www.zachranmezivoty.sk v časti Aktuality si môžete pozrieť fotografie prvých troch detí, ktoré sa mohli narodiť aj vďaka systému Zachráňme životy a taktiež vyjadrenia najznámejších podporovateľov systému.

Priatelia, Vláda SR zaradila na svoje zajtrajšej rokovanie návrh Národného programu ochrany sexuálneho a reprodukčného zdravia. O výsledku vás budeme informovať prostredníctvom stránky www.forumzivota.sk a ďalšieho Emailu Fóra života.

Na záver pripájam dve pozvánky. Ešte stále sa môžete prihlásiť na konferenciu Vyber si život do Rajeckých Teplíc a pozývam Vás tiež na Modlitebný pochod za záchranu počatého života, v rámci ktorého bude slúžiť svätú omšu bratislavský arcibiskup Stanislav Zvolenský.

Prajem Vám úspešný veľkonočný týždeň.
S úctou,
Marek Michalčík
Výkonný riaditeľ Fóra života

(c) Fórum života
Akékoľvek rozširovanie obsahu Emailu Fóra života je povolené s podmienkou uvedenia zdroja, s výnimkou textov, ktoré sú prevzaté z iných zdrojov.
Fórum života je občianske združenie fyzických a právnických osôb. Jeho cieťom je budovať spoločnosť, ktorá rešpektuje ľudský život vo všetkých jeho formách od počatia po prirodzenú smrť a podporuje rodinu ako optimálne miesto vzniku a rozvoja ľudského života.
Adresa:
Fórum života, o. z.
Tomášikova 32
821 01 Bratislava
Tel.: +421 903 533 946
Email: forumzivota@forumzivota.sk
Web: www.forumzivota.sk

Mediahost.sk - webhosting, registrácia domén, webdesign