Kruciáta oslobodenia človeka
Posolstvo Panny Márie,
Kráľovnej Pokoja:

25. novembra 2021

Počúvajte
Rádio Mária

Dnes je utorok 28. jún 2022 , meniny má Beáta , zajtra bude mať meniny Peter a Pavol, Petra. Blahoželáme!

LITURGICKÝ KALENDÁR:
Liturgické čítania na dnes


Púť Kruciáty do Medžugorja 2018

Aj tento rok sa uskutočnila púť do Medžugorja s Kruciátou oslobodenia človeka. Konala sa v čase od 21.augusta do 30.augusta. Pred cestou sme mali v kláštore minoritov sv. omšu a malé občerstvenie. Na cestu do Chorvátska sme vyrazili o 18:00 hod.V Chorvátsku sme mali zastávku vo Veprici - Chorvátske Lurdy,kde sme mali sv. omšu, ktorú celebroval páter Roman. Okolo obeda sme dorazili do Zaostrogu. Ubytovali sme sa v tamojšom kláštore františkánov. Po občerstvení sa v mori sme po štyroch dňoch vyrazili na cestu do cieľa púte do Medžugorja.

V Medžugorí sme sa ubytovali a zapojili do programu. V piatok sme boli na vrchu Križevac, kam sme vyrazili o 4:00 ráno. Pri výstupe sme sa modlili krížovú cestu. V sobotu sme boli na vrchu zjavenia - na Podbrde, kde sme sa cestou modlili ruženec. Navštívili sme aj Patrika a Nancy, dvoch Američanov, ktorí žijú v Medžugorji a venujú sa službe kňazom. Boli sme aj na svedectve Gorana - bývalého narkomana, ktorý žije so svojou rodinou v Medžugorji. 30.augusta2018 v popoludňajších hodinách sme nastúpili na cestu domov na Slovensko plní zážitkov a obohatení milosťami od Ježiša a jeho matky Márie.

MÁRIA KRÁĽOVNÁ POKOJA ORODUJ ZA NÁS!

Spracoval Vojtech Knapek, člen Kruciáty oslobodenia človeka

Fotografie z púte do Medžugoria si pozrite v samostatnom okne kliknutím na Kruciáta v Mežugorí - júl 2018
Videjká z púte do Medžugoria si pozrite v samostatnom okne kliknutím na TENTO ODKAZ. Videá z púte do Medžugoria majú prefix "koč med".
Video pátra Romana nájdete TU

Mediahost.sk - webhosting, registrácia domén, webdesign