Odkazovka

Do tejto odkazovky môžte písať svoje reakcie na stránku kruciáty, postrehy, pripomienky, odkazy pre známych, priateľov a iných návštevníkov stránky... Nie je to náhrada podstránky modlitebník. Nevhodné, alebo vulgárne príspevky budú vymazané a ich autorovi bude zakázané vkladať príspevky !!!
Vďaka za pochopenie!

                    admin


naspäť na hlavnú stránku
Nová správa  rozbaliť

staršie >>
Od: Marie - 11:36/26.8.2020

Chvala Kristu, prosime o modlitebni podporu pri 3 mesicni abstinenci za zavisle, drzime tento pust na nase pratele a rodinne prislusniky, kteri maji s alkoholem problem. Marie a S. a M. a A. a V.

email
Od: admin - 12:04/20.8.2020

Pani Mária, zpráva patrí do modlitebníka. Dal som ju tam. A ešte dôležité upozornenie: nikdy nezverejňujte osobné údaje, ako je napr. priezvisko, je to kvôli ochrane osobných údajov.
Admininstrátor stránky

---
Od: Mria - 11:59/20.8.2020

Požehnaný deň. Drahí, veľmi potrebujem modlitby za rodinu dcéry Jaroslavy.Jej manžel Juraj v podstate uz celé roky nerobí, je tam nejaka fobia.Keď už konečne začal pracovať na PD a prikazali mu aby si urobil kurz zvaračstva uplne sa z tohto príkazu duševne zrutil a musl bať hospit. na psychiat. klinike na uzavretom oddeleni. dostal sa z toho, berie lieky ale nechce ani invalidny dôchodok, ani žiadnu prácu. dcera je z toho tiež psychycky alternovaná. Syn Martin ide do 5 ročníka fukulty IT hoci patril medzi najlepšich, 1 skušku si odložil. Syn Daniel čita iba svetskú psycholog. literatúru, A to ešte Martin má CA semeníka .Organ vyoperovali a chodi na kontroly. Pet-Ct taka silne ožiare.Plodnosť len zázrakom, ktoré jedine ja verím. Tato rodina sa volá xxx. Modlím sa iba ja .PROSÍM VÁS MODLITE SA ZA ICH OSLOBODENIE ! Boh vás žehnaj. Mária.

---
staršie >>
naspäť na hlavnú stránku | administrácia