Odkazovka

Do tejto odkazovky môžte písať svoje reakcie na stránku kruciáty, postrehy, pripomienky, odkazy pre známych, priateľov a iných návštevníkov stránky... Nie je to náhrada podstránky modlitebník. Nevhodné, alebo vulgárne príspevky budú vymazané a ich autorovi bude zakázané vkladať príspevky !!!
Vďaka za pochopenie!

                    admin


naspäť na hlavnú stránku
Nová správa  rozbaliť

<< novšie staršie >>
Od: gabriela arendarikova - 17:09/2.5.2017

Ak je to možné, touto cestou Vás prosím o preloženie môjho mena v modlitbovej reťazi z piatku 1,00 - 2,00 hod. na pondelok 1,00 - 2,00 hod.

email
Od: jozef heske - 14:51/15.4.2017

úryvok z dnesneho druhého čítania z liturgie hodín - posvätne čítanie: "Ja som tvoj Boh...hovorím tým čo sú vo väzení: Vyjdite! tým čo sú v tme: Zažiarte! a tým čo spia: Vstaňte!"

---
Od: Pao - 12:55/14.4.2017

ŽELÁME PRÍJEMNÉ PREŽITIE VEĽKONOČNÝCH SVIATKOV. ČLENOVIA ABSTINENTSKÉHO KLUBU JASEŇ - ORAVSKÁ JASENICA ( výborná stránka ) 1

email | www
Od: jozef heske - 12:30/14.4.2017

myslienka na velky piatok

velmi ma oslovili posledne slová ktore vypovedal otec kardinal Miloslav Vlk pred svojou smrtou: Najkrasnejsi Kral! Jezis na krizi!

---
Od: jozef heske - 6:19/10.2.2017

chcem vam oznamit ze vcera vecer sme sa modlili v spolocenstve KOC Presov za vsetky umysly ktore su napisane v modlitebniku od januara tohto roku. vase bolesti a starosti sme predlozili Panovi samozrejme aj pri sv omsi.

---
Od: Admin - 17:48/24.1.2017

Kruciata oslobodenia človeka Levoča prosí vßetkých o modlitby za Jána, ktorý je vo vážnom zdravotnom stave. Bože pomôž svojmu vernému služobníkovi.

---
Od: admin - 11:14/14.1.2017

Svätá omša KOČ v Levoči 14.1. - sobota bude v kaplnke kláštora

---
Od: jozef heske - 20:08/9.1.2017

vo stvrtok 12.1. o 17,15 v klastore sestier CJ Sancta Maria v Presove bude sv omsa a adoracia s modlitbami za oslobodenie a uzdravenie. srdecne pozyvame!!!

---
Od: jozef heske - 13:30/21.12.2016

Vianočná parafráza na hymnus lásky Sv. apoštola Pavla ( 1Kor.13 )

Keby som svoj dom dokonale vyzdobil jedľovými vetvičkami, blikajúcimi svetielkami a vyhrávajúcimi zvončekmi, ale nemal by som lásku k svojej rodine, nebol by som ničím, iba dekorátérom. Keby som sa namáhal v kuchyni a piekol kilá vianočných keksov, labužníckych maškŕt a keby som k jedlu prestrel nádherný stôl, ale nemal by som lásku k svojej rodine, nebol by som ničím, iba kuchárom. Keby som pomáhal v charitnej jedálni, v domove dôchodcov spieval koledy, spieval na Dobrú novinu a Tri krále, ale nemal by som piesne pre svoju rodinu, nič by mi to neosožilo. Keby som ozdobil vianočný stromček žiariacimi anjelmi a háčkovanými hviezdami, zúčastnil sa tisícich osláv a v zbore spieval kantáty, ale nemal by som v srdci Ježiša Krista, tak som nepochopil, o čo vlastne ide.
Láska prerušuje pečenie kvôli objatiu dieťaťa. Láska necháva bokom ozdoby kvôli pobozkaniu manželského partnera. Láska je priateľská napriek náhleniu a stresu. Láska nezávidí iným ich domácnosť s vyberaným vianočným porcelánom a vyšívanými obrusmi. Láska neokrikuje deti, aby ustúpili z cesty, ale je vďačná, že sú a že môžu stáť v ceste. Láska nedáva iba tým, ktorí môžu niečo vrátiť, ale s radosťou obdarúva práve tých, ktorí darčekom odpovedať nemôžu. Láska všetko znáša, všetko verí, všetko dúfa, všetko vydrží. Láska nikdy nezanikne. Videohry sa rozbijú, perlové retiazky sa roztrhnú, tenisové rakety sa opotrebujú, ... ale dar lásky zostáva...

---
Od: jozef heske - 8:09/23.11.2016

Vo štvrtok 24. 11. o 18,00 hod vás srdečne pozývame na sv. omšu a adoráciu do presovskej konkatedraly. Podujatie bude viesť o. Imrich Degro (exorcista Košickej arcidiecézy) spolu s členmi skupiny Zaburi (preklad z hebr. Žalm) a budú sa modliť modlitby za osobné oslobodenie a uzdravenie. Srdečne pozývame všetkých. Aj clenov presovskej KOC. Preto pravidelne stretnutie nebude v klastore Sancta Maria o 17,15 hod, ale v konkatedrale sv Mikulasa o 18,00 hod.

---
<< novšie staršie >>
naspäť na hlavnú stránku | administrácia