Kruciáta oslobodenia človeka
Posolstvo Panny Márie,
Kráľovnej Pokoja:

25. novembra 2021

Počúvajte
Rádio Mária

Dnes je nedeľa 26. jún 2022 , meniny má Adriána , zajtra bude mať meniny Ladislav/Ladislava. Blahoželáme!

LITURGICKÝ KALENDÁR:
Liturgické čítania na dnes


Duchovné cvičenia Mníchovský potok

V dňoch 11.IV - 13.IV. 08. sa uskutočnili duchovné cvičenia Kruciáty oslobodenia človeka (KOČ) v Mníchovskom Potoku pri Bardejove. Na stretnutí boli prítomní členovia KOČ najmä z Bardejova, ale aj z iných oblastí. Účasť mali aj noví záujemcovia o toto dielo zo stredného Slovenska.

Téma duchovných cvičení bola: Dar slobody a služba oslobodenia. V programe boli: liturgia hodín, modlitby vďaky, chvál a prosieb, katechézy a prednášky na danú tému a evanjelizačný film Výstup. Vrcholom soboty a nedele bolo slávenie eucharistie.

V závere programu zaznela výzva, aby sa našlo čím viacej ľudí (najmä z Hnutia Svetlo - Život) ochotných vstúpiť do diakonie KOČ a do služby oslobodenia. Žatva je veľká a robotníkov je málo..

Ľudia prichádzali na podujatie unavení a možno aj so strachom. O to viac v nedeľu odchádzali radostní a nadšení za dar slobody božích detí s túžbou slúžiť v diakonii oslobodenia.

Bože vďaka Ti za dielo Kruciaty oslobodenia človeka!

Napísal Jozef Heske


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

V dňoch 11. až 13. apríla 2008 sa uskutočnili neďaleko Bardejova - v oblasti Mníchovský potok Duchové cvičenia Kruciáty oslobodenia človeka, ktoré viedol duchovný otec dôst. pán Jozef Heske.

Duchovných cvičení sa zúčastnilo 18 osôb. Boli to ľudia z rôzných oblasti Slovenska. Ich štruktúra Bardejov-9, Levoča-2, Fintice-2, Lipany-2, Poprad-1, Kremnica-1, Zlaté Moravce-1. Svedčí to stálom zaujme o pomoc sebe a naším bližným zotročených závislosťami. V záverečnom hodnotení rezonoval pokoj, sloboda a predsavzatie žiť v abstinencií ako obeta za tých najbližších.

Rudo

Z duchovných cvičení Vám ponúkame niekoľko záberov vo FotogalériiMediahost.sk - webhosting, registrácia domén, webdesign