Kruciáta oslobodenia človeka
Posolstvo Panny Márie,
Kráľovnej Pokoja:

25. novembra 2021

Počúvajte
Rádio Mária

Dnes je utorok 28. jún 2022 , meniny má Beáta , zajtra bude mať meniny Peter a Pavol, Petra. Blahoželáme!

LITURGICKÝ KALENDÁR:
Liturgické čítania na dnes


DUCHOVNÉ CVIČENIA KOČ 2013

Pozvánka

V dňoch 1. až 3. marca 2013 sa uskutočnia duchovné cvičenia Kruciaty oslobodenia človeka (KOČ), ktoré budú vo farnosti Smižany – rekolekčný dom otcov palotínov.
Téma duchovných cvičení je ŠKOLA EVANJELIZÁCIE. Pozvaní sú členovia, kandidáti a sympatizanti KOČ.
Na tieto duchovné cvičenia sa možno prihlasovať u pani Margity Kočišovej na mobil – 0944/546014, prípadne na tel.č. pevnej linky: 053/44 34 311 alebo email: margitakocisova@gmail.com
Potrebné je prihlasovať sa najneskôr do 25. februára 2013.


Benedikt XVI v dokumente Porta Fidei nás povzbudzuje, aby počas Roka viery prebiehala duchovná obnova Cirkvi, a to skrze svedectvo života veriacich. Kresťania sú totiž povolaní, aby životom vyžarovali vo svete Kristovo Slovo pravdy. Preto Rok viery je výzvou k opravdivému a novému obráteniu k Pánovi, jedinému Spasiteľovi sveta. Kristus priťahuje k sebe všetkých ľudí. Cirkvi je zverené neustále ohlasovanie evanjelia. Preto sa máme nadšene, presvedčivo a radostne usilovať o novú evanjelizáciu. Viera vzrastá vtedy, keď sa prežíva ako prijatá a zároveň ako odovzdávaná láska. Takto sa viera stáva duchovne plodnou. Viera totižto otvára srdce a myseľ tých, čo počúvajú a prijímajú Pánovo slovo a chcú sa stať jeho učeníkmi.
Preto vás srdečne pozývam na duchovné cvičenia KOČ na tému Škola Evanjelizácie.

Jozef Heske, moder diakonie oslobodenia HSŽ

Mediahost.sk - webhosting, registrácia domén, webdesign