Kruciáta oslobodenia človeka
Posolstvo Panny Márie,
Kráľovnej Pokoja:

25. jaugusta 2021

Dnes je streda 22. september 2021 , meniny má Móric , zajtra bude mať meniny Zdenka. Blahoželáme!

LITURGICKÝ KALENDÁR:
Liturgické čítania na dnes


Evanjelizačné stretnutie v Lendaku

V sobotu 11.marca 2006 v dedine pod Tatrami, v Lendaku uskutočnilo tamojšie spoločenstvo Kruciáty oslobodenia človeka evanjelizačné stretnutie, ktoré viedol pán Antonín Jaroš z hnutia Charizmatickej obnovy v Duchu Svätom.
Na toto stretnutie boli pozvaní aj členovia našej, levočskej stanice Kruciáty. Na úvod vystúpil páter Roman Gažúr, moderátor Kruciáty, ktorý stručne predstavil dielo Kruciáty oslobodenia človeka na Slovensku. Následne podali prítomní svedectvá zo svojho života.
Ako prví podali svedectvo manželia Vojto a Bibiana zo Spišského Štiavnika. Vojto je abstinujúci alkoholik a člen Kruciáty a jeho manželka Bibiana je dobrovoľná abstinentka, kandidátka Kruciáty. Po nich nasledovalo svedectvo slečny Mirky, ktorá je dobrovoľnou abstinentkou. Následne hovorili svoje svedectvá pán Emil, ktorý abstinuje 17 rokov a podelil sa s prítomnými so svojimi skúsenosťami v abstinencii, pán Štefan člen Kruciáty a abstinujúci alkoholik, pán Peter abstinujúci alkoholik prispel tiež svojim svedectvom.
Na záver sa pripojil ďalší abstinujúci alkoholik a člen Kruciáty pán Jozef. Stretnutie obohatila svojim hudobným vystúpením Minoritská mládež náboženskými piesňami. Na záver predniesol brat Antonín modlitbu zrieknutia sa závislosti na alkohole a na drogách. Páter Roman udelil prítomným požehnanie a všetci sa rozišli v mene Božom za svojimi ďalšími povinnosťami.

z tejto akcie ponúkame nasledujúce zábery vo Fotogalérii


naspäť
Mediahost.sk - webhosting, registrácia domén, webdesign