Kruciáta oslobodenia človeka
Posolstvo Panny Márie,
Kráľovnej Pokoja:

25. novembra 2021

Počúvajte
Rádio Mária

Dnes je sobota 2. júl 2022 , meniny má Berta , zajtra bude mať meniny Miloslav. Blahoželáme!

LITURGICKÝ KALENDÁR:
Liturgické čítania na dnes


Trojboj

Oravská Polhora - Rabča
25.02.07

V skorých ranných hodinách sa spoločenstvo Kruciáty vybralo do boja proti závislostiam, s cieľom vedúcim k oslobodeniu človeka. Sv. omšu o 10.00 hodine celebroval páter Roman za veľkej účasti farníkov Oravskej Polhory. Kázňou vstúpil do celej problematiky ľudí závislých predovšetkým na alkohole. Po ukončení sv. omše bola možnosť vypočuť si niekoľko svedectiev členov kruciáty, ktoré vystriedali spevy minoritskej mládeže. Pri obede sme ochutnali aj tradičné oravské korbáčiky... Pred cestou na ďalšiu akciu, ktorá nás čakala v Rabči, sme si krátili čas dobrou guľovačkou. Rabčanská akcia začala krížovou cestou o 15.30h. Po nej nasledoval program podobný programu na Oravskej Polhore.

Ružomberok
26.02.07

V pondelok o 16.30h sme vyrazili na ďalšiu akciu do UPC-čka v Ružomberku na pozvanie duchovného otca univerzity Róberta Slotku. Stretnutie s mladými začalo sv.omšou o 19.30h v kostole SV. RODINY. Počas nej spievala ružomberská mládež. Účasť bola bohatá. Po sv. omši pokračoval program svedectvami, spevmi a videoprojekciou záznamu o živote a dianí Kruciáty

.

Spišské Podhradie
28.02.07

Nášmu tretiemu úsiliu v boji o oslobodenie človeka zo závislosti, malo dopomôcť aj stretnutie s bohoslovcami v seminári v Spišskom Podhradí, ktorý sa v budúcnosti určite budú stretávať aj s ľuďmi závislými. Po vypočutí niekoľkých svedectiev bol priestor aj na kladenie otázok a diskusiu na danú problematiku. Tento program taktiež sprevádzali spevy minoritskej mládeže.

M.A.O.


z týchto aktivít ponúkame nasledujúce zábery:
O R A V A,
R U Ž O M B E R O K,
S P I Š S K Á   K A P I T U L A,

Mediahost.sk - webhosting, registrácia domén, webdesign