Kruciáta oslobodenia človeka
Posolstvo Panny Márie,
Kráľovnej Pokoja:

25. októbra 2020

Dnes je utorok 27. október 2020 , meniny má Sabína , zajtra bude mať meniny Dobromila, Kevin. Blahoželáme!

LITURGICKÝ KALENDÁR:
Liturgické čítania na dnes


Stretnutie Kruciáty v Lipanoch

V nedeľu 28. septembra 2008 na podnet členov Kruciáty oslobodenia človeka z Lipan sa uskutočnilo spoločné stretnutie spoločenstiev KOČ Lipany a Levoča. Stretnutie sa uskutočnilo na začiatku Novény pri príležitosti 30. výročia založenia Kruciáty oslobodenia človeka v Poľsku. Zároveň spoločné stretnutie má byť začiatkom novej fázy fungovania spoločenstva KOČ v Lipanoch. V tomto mestečku veľmi aktívne pôsobia členovia Hnutia Svetlo-Život. Väčšina z nich sú aj členmi alebo kandidátmi Kruciáty oslobodenia človeka. Do budúcnosti si predsavzali raz mesačne sa spoločne stretávať s inými spoločenstvami Kruciáty oslobodenia človeka, ktoré pôsobia na Slovensku
Na nedeľňajšom prvom stretnutí medzi nich zavítala štvorčlenná delegácia KOČ z Levoče vedená členom KOČ Štefanom. V úvode p. Štefan priblížil prítomným vznik Kruciáty oslobodenia človeka na Slovensku a formy činnosti 1. Stanice KOČ v Levoči. Potom levočskí "kruciátnici" - Emil, Mária a Katarína podali prítomným svoje osobné svedectvo.
Po kratšej prestávke pokračovalo stretnutie vzájomným zdieľaním, v ktorom podali osobné svedectvá členovia spoločenstva v Lipanoch.
Celé stretnutie, ktoré sa nieslo vo veľmi príjemnej atmosfére skončilo vo večerných hodinách.


Zo stretnutia ponúkame niekoľko záberov

Mediahost.sk - webhosting, registrácia domén, webdesign