Kruciáta oslobodenia človeka
Posolstvo Panny Márie,
Kráľovnej Pokoja:

25. novembra 2021

Počúvajte
Rádio Mária

Dnes je nedeľa 26. jún 2022 , meniny má Adriána , zajtra bude mať meniny Ladislav/Ladislava. Blahoželáme!

LITURGICKÝ KALENDÁR:
Liturgické čítania na dnes


Petícia proti výstavbe megakasína na Slovensku

22. decembra zahájili občania celoslovenskú petíciu proti investičnému zámeru zahraničných firiem vybudovať na území Slovenska obrovské kasíno, známe ako Metropolis. Petíciu už podporilo aj 11 občianskych združení a očakáva sa pripojenie sa ďalších. Iniciátori petície považujú túto investičnú akciu, ktorú už viaceré krajiny z nášho stredoeurópskeho regiónu (Slovinsko, Madarsko) odmietli, za veľmi negatívnu, pretože predstavuje hrozbu zvýšenej kriminality, drog, prostitúcie, organizovaného zločinu, závislostí a zhoršenia morálneho prostredia na Slovensku. Občania prejavujú nesúhlas so správaním sa niektorých členov vlády SR a národnej rady, ktorí o investícii hovoria iba v pozitívnom duchu a nespomínajú možné negatíva pre široké okolie v rádiuse do 300 km s následnými spoločensky patologickými javmi. Pre tieto patologické spoločenské javy megakasína napr. USA a Rusko vytesnili do púští alebo málo obývaných území. My by sme to mali pri hlavnom meste republiky!

To sú dôvody masívneho nesúhlasu nielen politikov, ktorí proti tejto kauze statočne, ale zatiaľ neúspešne bojovali na pôde parlamentu, ale aj občanov a siete občianskych združení.

Spoločenstvo Kruciáty oslobodenia človeka sa pripája k tejto petícii!!!
Vyzývame členov, kandidátov a sympatizantov nášho hnutia, aby cez tento odkaz si stiahli petičný hárok, vytlačili ho, dali vo svojom okolí vyplniť a zaslali na adresu, uvedenú v dolnej časti petičného hárku!!!
Chceme Slovensko, ktoré zabezpečí zdravý rozvoj slovenských rodín, všetkých jeho občanov a budúcich generácií!!!Mediahost.sk - webhosting, registrácia domén, webdesign