Kruciáta oslobodenia človeka
Posolstvo Panny Márie,
Kráľovnej Pokoja:

25. novembra 2021

Počúvajte
Rádio Mária

Dnes je nedeľa 26. jún 2022 , meniny má Adriána , zajtra bude mať meniny Ladislav/Ladislava. Blahoželáme!

LITURGICKÝ KALENDÁR:
Liturgické čítania na dnes


ŽILA SOM ŽIVOT V TRÁPENÍ ALE:
MOJA KRÁĽOVNA MI POMOHLA PRÍHOVOROM A BOH MA UZDRAVIL!

Začnem mojím prvým zázrakom: Bolo to v čase, keď som po smrti manžela pred desiatimi rokmi žila život v trápení, bola som na dne, s depresiou a epilepsiou.

Pred niekoľkými rokmi sa mi sníval sen od Boha s Máriou, vždy Pannou... ja som ju nevidela, iba mi v sne ukázala Horu Živčákovú, že mám prísť za ňou, že budem Bohom uzdravená. Bolo to pred viacerými rokmi a priznám sa, že som vôbec nevedela, čo bolo na Živčáku a kde to miesto vôbec je. Takže som aj na sen zabudla.

No začali sme aj so sestrou a rodičmi putovať na toto požehnané miesto vždy, keď sa nám dá, lebo sestra má postihnutú dcérku a nejde to za niektorých okolností. Tak sa stalo, že pred troma rokmi som ochorela, dusila som sa, nemohla som dýchať. Keď prišla pohotovosť, skonštatovali, že som prekonala infarkt. Vyšetrenia preukázali vodu v pľúcach a srdce, to pracovalo len na jednu tretinu. Bola nutná operácia srdca. (Dnes hovorím, že vďaka Bohu za to, že v Žiline srdce neoperujú, lebo by som bola dávno rozrezaná!)

Previezli ma do Ústavu srdcovocievnych chorôb v Banskej Bystrici na operáciu s vylúčením transplantácie srdca. No po všetkých, EKG, EEG, SONE, RTG, vyšetrení ciev... nič nenašli a skonštatovali, že srdce bije ako zvon, cievy mám ako bábätko a na srdci nebolo žiadne ochorenie, nie je to infarkt.

Takže jeden z prvých zázrakov vyprosených od Panny Márie... nielenže nosím jej meno ale aj za mňa oroduje a vyprosila mi toto uzdravenie na slávu Pánovu!

Toto svedectvo hovorím len ľuďom blízkym, pretože ja na Pannu Máriu nedám dopustiť, je to moja Kráľovná a veľa ľudí ma za to odsudzuje(!) a napáda. Ja Pannu Máriu prosím o odpustenie, že ju neprijímajú, lebo ju ešte nepozná veľa ľudí. Tak tento prvý zázrak, ktorí si doktori nevedia vysvetliť, odštartoval moje obrátenie, pretože od rodičov som dostala vieru, no ja som ju nežila. Keď som sa vydala, mala som sa dobre a Boha som do svojho života nepozvala. Tak som musela vyzrieť a dostať milosť od Pána a aj som musela byť nachystaná na jej prijatie, aby Boh mohol byť oslávený v mojom živote. No a nasledovali aj ďalšie zázraky a konajú sa aj dnes. Nech je Pánovo meno oslávené!

Majka Sluková, Žilina

---------------------

Ďalšie svedectvo pani Majky uverejníme zasa o týždeň
Mediahost.sk - webhosting, registrácia domén, webdesign