Kruciáta oslobodenia človeka
Posolstvo Panny Márie,
Kráľovnej Pokoja:

25. novembra 2021

Počúvajte
Rádio Mária

Dnes je nedeľa 26. jún 2022 , meniny má Adriána , zajtra bude mať meniny Ladislav/Ladislava. Blahoželáme!

LITURGICKÝ KALENDÁR:
Liturgické čítania na dnes


Lekár povedal, že reflux sa bez operácie vyliečiť nedá!

V dňoch 13.04.-14.04.2013 som bola s farnosťou mesto a Hájik v Olsztyne za otcom Danielom. Priznám sa, že jeho stretnutia, či už stretnutie pre mladých, ktoré býva druhú sobotu v mesiaci alebo otvorené stretnutie v tretiu sobotu v mesiaci sledujem na internete už hádam vyše roka. Odvtedy, ako nám pán farár hovoril o tom na Škole viery. Sú to veľmi silné stretnutia - Ježiš uzdravuje ľudí cez otca Daniela na mieste, ale aj cez internet.

Veľmi som tam túžila ísť osobne a stalo sa, že som mohla byť 13.04.2013 osobne prítomná v Olsztyne na stretnutí. Bolo to veľmi silné - videla som "ženy usínať v Duchu" a veľmi na mňa pôsobil rev, možno smiech ľudí, cez ktorých diabol rušil toto stretnutie.

Ja som tam išla hlavne preto, že každý človek potrebuje uzdravenie, ale ja som sľúbila mojej cele rodine, mojim priateľom a známym, že budem prosiť o ich uzdravenie. A samozrejme aj za obrátenie - dar viery pre mojich synov. Tak sa aj stalo, písala som veľa mien a prosieb na lístočky. Otec Daniel, keď hovoril, ako Ježiš uzdravuje, hovoril, že niektorí sú uzdravení hneď na mieste, niektorí až v nedeľu na druhý deň, niektorí až za nejaký čas a niektorí budú uzdravení tak, že chorobu, akú majú, budú mať bolesti, a potom za nejaký čas už nebudú mať žiadne, lebo sú uzdravení.

Stretnutie som prežívala s otvoreným srdcom. Zažili sme aj dážď, podľa otca Daniela Duch Svätý zosiela takto prúdy milostí. A naviac - ukázala sa a nádherná dúha, čo je pre mňa obrovský symbol Zmluva = Ja som tvoj a ty si môj!

Stretnutie som veľmi prežívala aj na druhý deň, keď som dostala milosť prejsť na kolenách okolo obrazu Jasnogurskej Panny Márie. Vtedy som si uvedomila, že ja som za seba vôbec neprosila ani za moje zdravie (pred dvoma rokmi som mala zápal pankreasu veľmi akútny a minulý rok som dostala duodengastrický reflux, ktorý sa podľa lekárov nedá liečiť, lebo keď už budú veľké bolesti, tak jedine operáciou sa dá tento stav upraviť) a ani za môj najväčší problém (kňaz sa modlil modlitbou príhovoru pred dvoma mesiacmi za byt, v ktorom bývam, pretože aj keď nemám žiadne nedoplatky, chcú ma vysťahovať).

Tak som tieto moje problémy odovzdala Panne Márii, pretože som na seba úplne zabudla, nech ich predloží Ježišovi. V nedeľu cestou domov mi bolo veľmi zle v autobuse, ledva som cestu vydržala, bolo mi zle od žalúdka a začala som mať veľké bolesti. Tak som hneď v pondelok išla ku lekárke na odbery, či nemám zase zápal pankreasu. Krvné výsledky boli v poriadku, tak som sa objednala na gastro na hadicu ale až na koniec mája. S bolesťami som bola doma tri dni, potom zrazu mi prestali. Tak teraz 20.05.2013, keď píšem toto svedectvo na oslavu Pána, som bola na hadici a aké bolo počudovanie lekára, keď mi žiadnu chorobu nezistil.

Povedal, že keby to sám nerobil a nevedel, aký je stav, tak by tomu neveril, lebo reflux sa vyliečiť bez operácie nedá. A u mňa nič nenašiel, povedal len, že toto sa nestáva. Ale ja som si hneď spomenula na otca Daniela, ktorý to spomínal a viem, že Ježiš ma cez neho uzdravil z nevyliečiteľnej choroby, lebo jemu nič nie je nemožné. Chvála ti, Pane!

Pána chcem velebiť v každom čase, moje ústa ho budú vždy chváliť. V Pánovi sa bude chváliť moja duša, nechže to počujú pokorní a nech sa tešia. Ž 34,2-3.

Majka Sluková, Žilina

---------------------

Ďalšie svedectvo pani Majky uverejníme zasa o týždeň
Mediahost.sk - webhosting, registrácia domén, webdesign