Kruciáta oslobodenia človeka
Posolstvo Panny Márie,
Kráľovnej Pokoja:

25. novembra 2021

Počúvajte
Rádio Mária

Dnes je utorok 28. jún 2022 , meniny má Beáta , zajtra bude mať meniny Peter a Pavol, Petra. Blahoželáme!

LITURGICKÝ KALENDÁR:
Liturgické čítania na dnes


Svedectvo pani Ivety, farníčky zo Sklabinej

Vzácny duchovný otec Jozef!

Tvoju milosť, čo mi dávaš vyspievam rád.... spieva sa v jednej piesni. Vaše pozvanie napísať svedectvo o prežívaní duchovnej obnovy je takou príležitosťou ,,vyspievať" a vyznať milosť akou nás zahŕňa náš Boh, lebo je dobrý :-)

Tiež sa vám niekedy zdá, že vás ľudia nechápu, akoby ste hovorili inou rečou? Dnes hovorím:,,Nebojte sa, zverte sa Bohu, On to zmení." Nepochopená som sa cítila v čase, keď sa ma Boh dotkol svojou milosťou a ja som to chcela povedať svojim blízkym. Túžila som, aby Ho prijali, aby Ho vyznávali. No, to sa ,,obrátencom'' stáva.:-))

Zdalo sa mi, že nerozumejú. Modlila som sa: Bože, nech aj oni pocítia že si, ale asi takýmto spôsobom: Prečo nechodia na sv. omšu, aby sa zmenili ? ! aby pocítili túžbu byť lepšími? Veď si taký láskavý a taký štedrý... a vtedy som si spomenula na pozvania našej mamky a na to, ako som na ne reagovala. Odpoveď v modlitbe bola asi takáto: Ty pracuj na svojej zmene a o tvojich blízkych sa postarám.

Tak pracujem na svojej zmene, vlastne, dala som svoje áno na zmenu - počúvam, modlím sa, chválim Boha, prijímam. A On, keď treba povzbudzuje, lieči, orezáva, ba dokonca vám povie, že ,,ideme skladať ružové okuliare."

Vďaka Bohu za to, ako koná v našich životoch, že o nás stojí a že nás tak dobre pozná, vie, čo potrebujeme a dokáže byť tak úžasne aktuálny. V mojom živote to platí. Do toho, čo píšem a za čo ďakujem patrí aj duchovná obnova a v nej modlitba za oslobodenie. V čom bola táto duchovná obnova iná ako predchádzajúce? Bola som na nej so synom a s jedným z mojich dvoch drahých bratov. Počula som, že mám pozvať. Tak som to jednoducho urobila. Verím, že Boh konal po celý čas v našich srdciach a následky budú Božie. Modlím sa za milosť vidieť ich, prijať a ďakovať.

Ďakujem za vzácnych kňazov, za svedectvá ľudí o ich ceste viery, za modlitbu krížovej cesty, za modlitbu chvál a oslobodenia, za možnosť načerpať novú silu na cestu. Amen.

S vďakou a úctou Iveta

Mediahost.sk - webhosting, registrácia domén, webdesign