Kruciáta oslobodenia človeka
Posolstvo Panny Márie,
Kráľovnej Pokoja:

25. novembra 2021

Počúvajte
Rádio Mária

Dnes je nedeľa 26. jún 2022 , meniny má Adriána , zajtra bude mať meniny Ladislav/Ladislava. Blahoželáme!

LITURGICKÝ KALENDÁR:
Liturgické čítania na dnes


JURAJOVE UZDRAVENIE

Som vydatá 26 rokov, máme 4 deti na zemi a jedno v nebi. Máme sa radi.

Naše manželské šťastie dlhé roky kalil manželov alkoholizmus.

Pred štyrmi rokmi som celá zúfalá vstupovala do spoločenstva Kruciata oslobodenia človeka, ktoré sa modlí za slobodu Božích detí, uzdravenie a oslobodenie od závislostí. K tomu patrí záväzok, že nepijem, neponúkam, nekupujem alkohol, ako obetu za tých, ktorí sa sami nevedia svojej závislosti vzdať. Išla som tu s tým, že neviem nám nijak pomôcť, ale s vierou, že aj keď ja sa cítim bezmocná, Boh je všemocný, Jemu je všetko možné. Že je Boh zázrakov. A On nám to pomaly ukazoval.

Po dvoch rokoch v Kruciate, manžel pripustil, že má problém a snažil sa prestať piť. Obmedzil, ale znova a znova padal. Poprosil ma, aby som sa modlila, aby nemal takú chuť na alkohol. My sme sa modlili a Boh konal. Pil čoraz menej a predsa opäť zlyhal a skončilo sa to začiatkom septembra ťažkým pankreatickým záchvatom. Akútna nekrotická pankreatitída. Nemohol jesť, ani piť /ani vodu/, vylučovať, mal ukrutné bolesti, slabosť a plytký dych.

Hospitalizácia v nemocnici, 12.9. o 15 00, na sviatok Panny Márie v Hodine Božieho milosrdenstva. Pobyt na JIS -ke, v Prešove, dg. odumieranie pankreasu. Bez pankreasu sa nedá žiť, produkuje amylázy a inzulín, ktoré rozkladajú cukry a tuky v krvi. Pri záchvate vystrelia amylázy vysoko, a keďže sú vývody z pankreasu upchaté, začínajú otravovať vlastné orgány. V jeho tele začal metabolický rozvrat, krv v žilách sa menila na biely tuk, voda na pľúcach, obličkách, žlčníku, pečeni, pankrease. Horúčka. Traja lekári a jedna sestra laborantka, nezávisle na sebe mi vysvetlili, že zomiera.

Manžel sa po roku a pol vyspovedal a prijal sviatosť pomazania chorých. Ja som sa uspokojila, že aspoň jeho duša je v poriadku.

Lekári robili čo mohli, nasadili ATB, infúzie...ale pre vysoké teploty ho pripravovali na operáciu, prognóza 40 % pacientov umiera pri operácii, ďalší po nej na ARE, je životu nebezpečná.

Kňazi slúžili zaňho sv. omše, rehoľné sestry a množstvo ľudí prosilo o zázrak. Modlili sme sa za silu prijať Božiu vôľu. Žobrala som o modlitby u živých, duší na cintoríne, u bezdomovcov, ktorých som stretala. Ochotní bratia a sestry zahájili 40 dňový pôst o chlebe a vode. Vypla som TV, internet, rádio a čítala len Božie Slovo a vypisovala čo nám Pán hovoril v Písme a cez ľudí:

  • - "Vstane z mŕtvych"
  • - "Mŕtve kosti ožijú"
  • - nech sa modlí: " Pane Ježišu Kriste synu Boží, zmiluj sa nado mnou hriešnym"
  • - "Božia moc zvíťazila, Božia moc zázračne zasiahla, nezomriem, budem žiť, aby som mohol vyrozprávať Jahveho skutky, je to jeho dielo, je to zázrak v našich očiach. Toto je deň, keď Jahve zakročil, radujme sa a oslavujme."
  • - pieseň: Tam kde si Ty, vracia sa život, rozkvitne púšť

Boh sľuboval zázrak a manželovo telo umieralo, Jeho duch bol pokojný a pozitívny. V piatok ráno 22.9, mal v Prešove termín operácie, v piatok ráno sme ho dali previezť do Košíc, tu sa rozhodli skúsiť to bez operácie, opäť na JIS- ke.

Z Božej prozreteľnosti som sa 3 týždne predtým dozvedela, skrze svedectvo v Kroscienku, uzdravenej Majky Slukovej z rakovinových nádorov na príhovor sv. Charbela, že relikvie sv. Charbela priniesli z Libanonu do dómu sv. Alžbety v Košiciach. Išla som aj k nemu prosiť. Pán Boh to tak riadil, že bolo 22.9.2017, 18 00 a práve začínala sv. omša ku cti sv. Charbela s pomazaním olejom vytekajúcim zo svätcovho tela a uctením relikvie.

/Neskôr som sa dozvedela, že takáto svätá omša je vždy 22-ého každý mesiac./

Upokojila som sa, ten večer som si v Božom Slove našla:

  • - "On nepohŕda, ani neopovrhuje nešťastným chudákom, ani svoju tvár neodvracia od neho, lež vyslyší ho, keď volá k nemu..."
  • - "Tvoje meno chcem zvestovať svojim bratom a uprostred zhromaždenia Ťa chcem velebiť"
Poznačila som si Jurkove uzdravenie 22.9.2017.

Som tu, zvestujem a velebím.

Druhé ráno mi manžel volal že má prvú dobrú správu, "Amylázy prudko klesli!" Z hodnoty 500 na 160! Sestry v CJ mi s radosťou povedali, že je to ten zázrak o ktorý prosíme. Lekárka potvrdila, že amylázy nikdy prudko neklesajú, ale postupne. Zápalové hodnoty CRP klesli z hodnoty 400 na 6.

Zázrak uzdravovania, ktorý začal sv. spoveďou sa napĺňal. V mojom srdci a na perách celé dni znela pieseň: "Moja sila a chvála je Pán, On sa mi stal záchrancom".

Ošetrujúci lekár nám neskôr povedal, že operácia by mu bola osudná a že mal ešte jedného pacienta s takými katastrofickými hodnotami, ktorý sa vyliečil /a to má 35 ročnú prax/.
Manžela prepustili do domácej liečby. 2. 11. mi kamarátka poslala Božie slovo preňho : "JA NEZOMRIEM, BUDEM ŽIŤ A VYROZPRÁVAM SKUTKY PÁNOVE. PRÍSNE MA PÁN POTRESTAL, NO NEVYDAL MA SMRTI NAPOSPAS."
Juraj potvrdil, že je to presne tak a ešte v nemocnici povedal: "Ja som z alkoholom definitívne skončil!"
A ja im verím, Bohu aj manželovi.

Už chodí do práce, na alkohol nemá chuť, dodržuje diétu a má dobré výsledky, Dokonca, pečeň, ktorú si po prekonanej hepatitíde v 19-tich, vyše 30 rokov liečil, má zdravú.

VĎAKA TI Bože mocný, láskavý a dobrý, Boh zázrakov
VĎAKA TI Panna Mária, že si sa tak mocne prihovárala v tomto fatimskom roku a viedla naše kroky
VĎAKA TI svätý Charbel, mocný a svätý divotvorca /dozvedeli sme sa, že Boh často uzdravuje tak, na Tvoj príhovor do 24 hodín/
Požehnaj Pane všetkých, ktorí sa s nami modlili, postili a pomáhali, slovom, skutkom a inak, nielen v tento požehnaný čas, ale celý život a roky v Kruciate.

Nech je zvelebený Pán, on sa nám stal záchrancom!

ZUZANA

Mediahost.sk - webhosting, registrácia domén, webdesign