Kruciáta oslobodenia človeka
Posolstvo Panny Márie,
Kráľovnej Pokoja:

25. novembra 2021

Počúvajte
Rádio Mária

Dnes je utorok 28. jún 2022 , meniny má Beáta , zajtra bude mať meniny Peter a Pavol, Petra. Blahoželáme!

LITURGICKÝ KALENDÁR:
Liturgické čítania na dnes


Milí priatelia,

my ako kresťania, združujúci sa v spoločenstve v snahe žiť Kristov plán a Jeho vôľu sme povinní demonštrovať Kristov plán s ľuďmi a so svetom, Kristovo obetovanie a následne vzkriesenie, len a len preto, aby sme my ľudia mali večný život v nebeskej sláve.

Povinnosťou kresťana, o to viac kresťana žijúceho v živom spoločenstve, je aby vyšiel zo svojej ulity, vyšiel z svojho pokojného prostredia a verejne, či aktívne VYJADRIL TO ČO ŽIJE.

Nedávnou takou významnou demonštráciou Kristovho plánu pre človeka, bol NÁRODNÝ POCHOD ZA ŽIVOT, mnohí z nás osobne vyjadrili podporu ZA ŽIVOT.

Najbližšou udalosťou, kedy ja ako človek žijúci s Pánom, môžem verejne, aktívne a hlavne jasne vyjadriť Kristov plán pre človeka, pre svet, ZA ŽIVOT sú prezidentské voľby. Následne ďalšou budú voľby do európskeho parlamentu a v jeseni komunálne voľby.

Tento rok je plodným rokom VOLIEB ČLOVEKA, VOLIEB KRESŤANA, VOLIEB, v ktorých sa ukáže moc a sila kresťanov, ktorý na SLOVENSKU, chcú aby Boh bol na prvom mieste v živote, v rodine, v meste, v ŠTÁTE...

Mnohí sú znechutení verejnými vecami a dianím, avšak povedzme si, keď tam nebude Pánov duch, bude tam ten iný.... a Pánovho ducha, tam vedia reálne vniesť len aktívni kresťania, teda aj my... a to tým, že budeme dávať hlas tomu kandidátovi, pre ktorého je Boží plán so životom prioritný, a ktorý má v zásadných otázkach jasno a garantuje nám to minimálne svojim svedectvom.

Otec František Blachnický vo svojich zápiskoch ešte v roku 1949 napísal:

"NAJNEBEZPEČNEJŠÍM POKUŠENÍM JE POKUŠENIE ZNECHUTENIA.... Toto pokušenie neprichádza priamo a otvorene, no pôsobí ako pokušenie utajené...pomaly opantáva podvedomie. Cestou, ktorou vstupuje, sú rôzne polovičatosti, dobré povrchnosti, kompromisy.... Z toho vyplýva: za každú cenu sa chrániť pokušenia znechutenia...CHRÁNIŤ SA KAŽDEJ NEVERNOSTI, zvlášť nejakého vnútorného kompromisu, súladu so slabosťou. A predovšetkým MODLIŤ SA, MODLIŤ SA, MODLIŤ SA.."

Milí priatelia, už dlho som sa takto nevyjadrila, no nedá mi to, keď sa rozpravám s mnohými ľuďmi a počúvam ich názory a ich záujem...moje srdce plače...z toho akí sme znechutení.. Prosím vás, myslite na tento zásadný rok volieb, volieb ktoré ukážu, kto žije na Slovensku.

Žehnám nám, aby sme mali jasnú myseľ, Svätého ducha a Božiu múdrosť, nech nevytvárame kompromisy a nedáme sa znechutiť... oblečme si Božiu výzbroj a nebojme sa!...

Dominika Komišaková

"Z vašich úst nech nevyjde nijaké zlé slovo, ale iba dobré, na potrebné budovanie, aby prinášalo milosť tým, čo počúvajú." Ef 4,29

Mediahost.sk - webhosting, registrácia domén, webdesign