Kruciáta oslobodenia človeka
Posolstvo Panny Márie,
Kráľovnej Pokoja:

25. novembra 2021

Počúvajte
Rádio Mária

Dnes je sobota 25. jún 2022 , meniny má Tadeáš , zajtra bude mať meniny Adriána. Blahoželáme!

LITURGICKÝ KALENDÁR:
Liturgické čítania na dnes


INICIATÍVA 24 HODÍN PRE PÁNA

Veľmi sa teším na túto iniciatívu, ktorú navrhol sám pápež František. Je to aj v rámci Roka Milosrdenstva, čo túto aktivitu zvýrazňuje.

Som rád, že vtedy (4.-6.III.) budeme v Smižanoch, v rekolekčnom dome otcov palotínov účastní na duchovných cvičeniach KOČ pod názvom Milosrdenstvo v Duchu sv. Ozaj chceme tento čas naplno využiť ako čas pre Pána. Sedieť pri Jeho nohách a počúvať Ho ako nám hovorí o tom, že nás miluje nekonečnou láskou a milosrdenstvom.

V Posolstve na pôstne obdobie predstavil Sv Otec tému „Milosrdenstvo chcem, a nie obetu" (Mt 9,13) a s podtitulom „Skutky milosrdenstva na jubilejnej ceste”. V tomto roku sa modlitby budú konať od piatka 4. marca do soboty 5. marca 2016. V rámci Roka milosrdenstva a novej evanjelizácie sú vyzvané aj spoločenstvá, jednotlivci i celé rodiny, aby sa pridali k tejto 24 hodinovej nepretržitej modlitbe, pripravili sa sviatosťou zmierenia a modlitbou na úmysel Svätého Otca a tým uskutočňovali výzvu konať skutky telesného a duchovného milosrdenstva.

Všetkých členov, kandidátov a sympatizantov povzbudzujem k tomu, aby ste sa zapojili do tejto duchovnej iniciatívy.

Jozef Heske

Mediahost.sk - webhosting, registrácia domén, webdesign