Kruciáta oslobodenia človeka
Posolstvo Panny Márie,
Kráľovnej Pokoja:

25. novembra 2021

Počúvajte
Rádio Mária

Dnes je sobota 25. jún 2022 , meniny má Tadeáš , zajtra bude mať meniny Adriána. Blahoželáme!

LITURGICKÝ KALENDÁR:
Liturgické čítania na dnes


Slovo moderátora diakonie oslobodenia HSŽ na Veľkú Noc 2016

Milí priatelia!

Srdečne vás pozdravujem z príležitosti Veľkej Noci. Želám vám požehnané sviatky. Radosť z víťazstva Ježiša Krista nech je vo vašom srdci. Kristus je víťaz!

Nech nie negativizmus a pesimizmus prevládajú v našom živote, ale optimizmus a nádej nech majú miesto v našom srdci. Nech je to vidno v našom osobnom živote, ale v našich spoločenstvách. Buďme nositeľmi nádeje pre ľudí, ktorí sú okolo nás a sú smutní.

Veľkú Noc prežívame a slávime uprostred Mimoriadneho Roka Milosrdenstva, ktorý je pre nás výzvou. Výzvou k skutkom telesného a duchovného milosrdenstva. samotné dielo KOČ je prejavom milosrdenstva. robme toto dielo s ešte väčšou láskou. Nech iniciatíva „Milujem – preto nepijem!“ nám pomôže ešte viac šíriť ideu zápasu o slobodu a dôstojnosť človeka. Hlavnou motiváciou má byť láska k Bohu a blížnym. Buďme vedení láskou.

Na sviatok Božieho milosrdenstva si spomeňme na túžbu Ježiša Krista zachrániť každého človeka. Staňme sa Jeho spolupracovníkmi. Želám vám to z celého srdca. Chcel by som vás pozvať aj do Krakowa na celoslovenský deň spoločenstva, ktorý bude dňa 16.apríla 2016. spolu s oázistami sa aj my členovia KOČ chceme zúčastniť duchovného stretnutia v centre Božieho milosrdenstva. verím, že sa tam stretneme.

S pozdravom Ježiš je Víťaz!

Otec Jozef Heske
V Prešove, dňa 23. III. 2016

Mediahost.sk - webhosting, registrácia domén, webdesign