Kruciáta oslobodenia človeka
Posolstvo Panny Márie,
Kráľovnej Pokoja:

25. novembra 2021

Počúvajte
Rádio Mária

Dnes je nedeľa 26. jún 2022 , meniny má Adriána , zajtra bude mať meniny Ladislav/Ladislava. Blahoželáme!

LITURGICKÝ KALENDÁR:
Liturgické čítania na dnes


OHLASY PO II. PÚTI KOČ V KROSCIENKU

Ďakujeme Bohu za II. slovenskú púť KOČ v Kroscienku pri hrobe o. F. Blachnického, ktorá sa uskutočnila 1.9.2010. Veríme, že pomaly vznikne pekná tradícia púti do Kroscienka. A to vždy 1. septembra, keď u nás na Slovensku máme štátny sviatok. Je pracovné voľno a ešte sú prázdniny.
Sme radi, že aj napriek hroznému počasiu sa zúčastnilo púte omnoho viac ľudí, než pri prvej púti minulého roka. Ďakujeme všetkým, ktorí mali účasť a priniesli obetu. Veď púť je vždy spojená s obetou a ťažkosťami. Obetu prinášame na úmysel za triezvosť slovenského národa a za naše oslobodenie.
Ďakujeme všetkým tým, ktorí pomohli a poslúžili rôznym spôsobom. Ďakujeme domácim z centra HSŽ a KOČ na Kopej Górke za ich prijatie a pomoc. Vďaka patrí liturgickej službe zo spoločenstva Lipian za peknú liturgiu. Na Božiu slávu hrala a spievala gospelová skupina Božia armáda z Plavnice. Bolo to super. Spoločenstvo KOČ Bardejov malo na starosti organizáciu Krížovej cesty. Počas KC zazneli dve pekné svedectvá, ktoré veľmi povzbudili. Boh koná a robí veľké veci v našom živote.
Mrzí nás, že neboli k dispozícii texty deklarácie a modlitby zasvätenia sa k Panne Márii. Je to na našu pokoru a poučenie na budúce.
Boh nás oslobodzuje nielen od alkoholizmu, ale aj od iných závislosti. Jeho láska je nekonečná. A dá nám viac, než sú naše túžby a priania. Sláva Mu a vďaka. Amen.

Jozef Heske, moderátor diakonie oslobodenia HSŽ.

Mediahost.sk - webhosting, registrácia domén, webdesign