Kruciáta oslobodenia človeka
Posolstvo Panny Márie,
Kráľovnej Pokoja:

25. novembra 2021

Počúvajte
Rádio Mária

Dnes je sobota 25. jún 2022 , meniny má Tadeáš , zajtra bude mať meniny Adriána. Blahoželáme!

LITURGICKÝ KALENDÁR:
Liturgické čítania na dnes


Stretnutie 10. októbra 2018

Naše spoločné stretnutie 10.10.2018 sa začalo v kostole modlitbou svätého ruženca a pokračovalo svätou omšou. Každý si mohol z homílie odniesť niečo pre seba, ale to, čo zarezonovalo asi najviac bolo, že aj v tej najťažšej záležitosti v podobe rôznych druhov závislostí sa má človek utiekať k Pánovi a prosiť o pomoc.

Po svätej omši sme spoločne pokračovali v ďalšom programe. Tak ako vždy sme svoje srdcia otvorili pre pôsobenie Ducha svätého v jednotnej modlitbe a piesni a po nich sme mali možnosť dozvedieť sa zaujímavé fakty zo života o. Františka Blachnického. Jeho život bol a je odkazom aj pre nás, ľudí, ktorí každodenne zápasíme s menšími, či väčšími prekážkami na ceste za dobrom.

Nasledoval spoločný rozhovor, kde sme vzájomne zdieľali dojmy a zážitky zo stretnutia konaného pri príležitosti 25. výročia oázového spoločenstva Hnutia Svetlo- Život a 10. výročia Kruciáty oslobodenia človeka v našom meste. Po ňom, tak ako býva zvykom dostali priestor rôzne organizačné záležitosti a informácie týkajúce sa pripravovaných podujatí.

Po záverečnej modlitbe sme sa rozišli a už teraz sa tešíme na ďalšie stretnutie.Mária Polomská

Mediahost.sk - webhosting, registrácia domén, webdesign