Posolstvo Panny Márie,
Kráľovnej Pokoja:

2. decembra 2018

Dnes je streda 12. december 2018 , meniny má Otília , zajtra bude mať meniny Lucia. Blahoželáme!

LITURGICKÝ KALENDÁR:
Liturgické čítania na dnes

Počas prezerania našich stránok počúvajte:


Zverenie ochrany civilizácie života a lásky do rúk Najsvätejšej Panny Márie.

Najsvätejšia Panna Mária, prečistá Matka Božia, Nepoškvrnené Počatie.

Do Tvojich rúk zverujeme veľkú úlohu ochrany civilizácie života a lásky. Žijeme v ťažkej dobe masívneho globálneho ataku civilizácie smrti. Umiera veľmi veľa nevinných ľudí - nenarodené deti, starí a chorí. Počet obetí už presahuje dve miliardy ľudí. Každý deň ďalších 50 tisíc detí zomrie umelým potratom v lonách matiek. Mnoho ľudí nechce mať deti vôbec. Vyrastajú centrá, ktoré ničia plodnosť a život.

Narastá neplodnosť manželských párov. Ľudský plod sa stáva produktom modernej technológie, darcom buniek a orgánov. „Vytrácajú sa” postihnuté deti vďaka selekcii pred narodením. Stovky tisíc zmrazených embryí sa udržuje medzi životom a smrťou v tekutom dusíku.

Medzinárodné ľudské právo popiera právnu ochranu života nenarodeného dieťaťa. Stále viac a viac krajín legalizuje eutanáziu. Zvyšuje sa útok na manželstvo a rodinu.

Najsvätejšia Matka, sľubujeme Ti, že z celej našej sily budeme brániť ľudský život, najmä život malých a bezbranných.

Stojíme pred Tebou, Matka nášho Vykupiteľa, s plným vedomím, že sami nie sme schopní vyhrať tento globálny boj. Stoj na čele obrany hnutí „za život” a veď nás. Ochraňuj život! Zachráň rodiny! Posilni nás!

Vypros u svojho Syna víťazstvo civilizácie života a lásky!

Czestochowa, Jasna Gora, 28.januára 2012

Mediahost.sk - webhosting, registrácia domén, webdesign